www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő C/C++ (beágyazott rendszerek)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.10.
Hirdetés azonosító: 896527
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Multinacionális partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Funkciók és követelmények fejlesztése a vevőkkel és más szakterületekkel

  • Modulok és interfészek, architektúrák, specifikációk elemzése és dokumentációja, strukturált elemzések és strukturált dizájn alapján

  • Funkciók implementálása

  • A megvalósítás ellenőrzése Grey-/Whitebox tesztek és review-k alapján

  • Kisebb funkcionális csapatok tervezése és tevékenységeinek utánkövetése

  • Specializálódási lehetőség a következő területeken: projektmanagement, követelmény-, hiba-, konfigurációmanagement, funkció- és járműteszt
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség alkalmazott informatika vagy elektrotechnikai szakterületeken széleskörű informatikai ismeretekkel

  • Munkatapasztalat a következő szakterületeken: szoftverfejlesztés, számítógépes tudományok számítógépes architektúrák

  • Többéves szakmai tapasztalat és ANSI-C/C++ programok ismerete

  • Kommunikáció szintű német/angol nyelvtudás

  • Kreatív gondolkodásmód_Önálló és szisztematikus munkavégzés

  • Nagyfokú terhelhetőség

  • Felelősségvállalás

  • Magabiztosság és meggyőzőkészség, csapatszellem és kezdeményezőkészség

  • Előnyök

  • CAN, LIN, FlexRay, AUTOSAR 3.2/ 4.0, Automotive SPICE, ISO26262 Standard, Doors, RTC, valós idejű operációs rendszerek ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka

  • A munkatársaik folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet

  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag

  • Széleskörű Cafeteria rendszer

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió