www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő C/C++ (beágyazott rendszerek)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 810053
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Multinacionális partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket a következő feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Funkciók és követelmények fejlesztése a vevőkkel és más szakterületekkel
  • Modulok és interfészek, architektúrák, specifikációk elemzése és dokumentációja, strukturált elemzések és strukturált dizájn alapján
  • Funkciók implementálása
  • A megvalósítás ellenőrzése Grey-/Whitebox tesztek és review-k alapján
  • Kisebb funkcionális csapatok tervezése és tevékenységeinek utánkövetése
  • Specializálódási lehetőség a következő területeken: projektmanagement, követelmény-, hiba-, konfigurációmanagement, funkció- és járműteszt

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség alkalmazott informatika vagy elektrotechnikai szakterületeken széleskörű informatikai ismeretekkel
  • Munkatapasztalat a következő szakterületeken: szoftverfejlesztés, számítógépes tudományok számítógépes architektúrák
  • Többéves szakmai tapasztalat és ANSI-C/C++ programok ismerete
  • Kommunikáció szintű német/angol nyelvtudás
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Önálló és szisztematikus munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Felelősségvállalás
  • Magabiztosság és meggyőzőkészség, csapatszellem és kezdeményezőkészség

Előnyök:

  • CAN, LIN, FlexRay, AUTOSAR 3.2/ 4.0, Automotive SPICE, ISO26262 Standard, Doors, RTC, valós idejű operációs rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaik folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer

Kategória
IT / Informatika
Régió