www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő (C#)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1079623

Pécsi Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • C# szoftverek fejlesztése, továbbfejlesztése .NET keretrendszerben
  • Felhasználói alkalmazások fejlesztése
  • Új szoftvertechnológiák értékelése és alkalmazása
  • Mobil alkalmazások és rugalmas workflow-k fejlesztése a szoftvermodulok interakciójához és automatizálásához gépekkel és berendezésekkel együttműködve
  • Tanácsadás nemzetközi ügyfelek részére

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai, fejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Különböző fejlesztési környezetekben, szoftver-rendszerekben és programnyelvekben jártas
  • Csapatszellem, precizitás
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Microsoft .NET 4.0 C#, Microsoft .NET WPF és WCF, Microsoft SQL Server and Entity Framework & Objective-C ismeret

Amit nyújtunk:

  • Egyénre szabott betanulás és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Csapatorientált munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.