www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő C# - Ipari automatizálás (SK150126PSZ)

  • A hirdetés 682 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Budapesti irodánkbaIPARI AUTOMATIZÁLÁSi területre dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát

Szoftverfejlesztő C#

pozícióba.

Feladat:

  • TESZT AUTOMATIZÁLÁSI KERETRENDSZER fejlesztése C# nyelven
  • Automation Runtime Platform megismerése
  • Kommunikáció a core komponenseket fejlesztő kollégákkal
  • Kommunikáció a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, angol és/vagy német nyelven
  • Code review-kon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • .net, C# nyelv ismerete
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés

Előny:

  • C++ nyelv ismerete
  • Microsoft Team Foundation Server ismerete
  • Logikus gondolkodás
  • Önállóság

Amit kínálunk:

  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi terepen szerzett projekt- és szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Szakmai-, és nyelvi továbbképzési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ruby on Rails fejlesztő

Trenkwalder Kft

Szoftverfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalk...
Budapest

ASP.NET Fejlesztő

Randstad Hungary Kft.

Ügyfelünk 25 éve jelen lévő, pénzügyi alkalmazá...
Budapest

C/C++ FEJLESZTŐ/MÉRNÖK, LINUX

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, mu...