www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 915541
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére R&D központba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ- C, EMBEDDED

Feladatok:
  • Szoftver követelmények, rendszertervek készítése,
  • Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven,
  • Fejlesztési dokumentációk naprakész kezelése,
  • Szoftvertesztelés.

Elvárások:
  • Egyetemi diploma (villamosmérnök, mérnök informatikus, fizikus) (MsC.) végzettség,
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett 2-5 éves gyakorlat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Mit kínál a cég:
  • Magasan kvalifikált, kiváló szakmai tudású csapat,
  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Nemzetközi munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió