Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ - BEÁGYAZOTT RENDSZEREKHEZ

ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.-SZOFTVERFEJLESZTŐ - BEÁGYAZOTT RENDSZEREKHEZ
Hozzáadva 2014.09.30.
Hirdetés azonosító: 220593

A ThyssenKrupp konszern a világ egyik legnagyobb acélipari egyesülése. Meghatározó célja a világ autóiparának kiszolgálása a cég által fejlesztett és gyártott részegységekkel, köztük a járművek kormányrendszerével. E rendszerek fejlesztéséért felelős a ThyssenKrupp Technologies szegmensének Automotive Solutions üzletága. Ezen üzletág keretein belül 1999 óta foglalkozik a ThyssenKrupp budapesti fejlesztőközpontja a személygépjárművek elektromos kormányrendszerének fejlesztésével, szorosan együttműködve a liechtensteini és a németországi partnervállalatokkal.
Budapesten található a vezérlőegységelektronika-, a szoftver-, az elektromosmotor-, illetve a szenzorfejlesztés kompetenciaközpontja. Az elmúlt években számos, jól ismert járműgyártóval – mint például a BMW, a Daimler, a Ford, a VW, az Audi - működtünk együtt.

Feladatok

  • Szoftver követelmények, rendszertervek készítése
  • Beágyazott programok fejlesztése, C programozási nyelven
  • Tesztprogramok fejlesztése
  • Szoftvertesztelés

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség
  • C programozási alapismeret valós idejű beágyazott környezetben elvárt
  • Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
  • Szakmai tapasztalat releváns/ beágyazott területen előnyt jelent
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Személyiség

  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat

Amennyiben érdekli az állás, jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Kapcsolat

Pohánka Diána

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika, Műszaki / Mérnök, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat
1 év
Szükséges iskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése