www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő - Beágyazott rendszerek

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.15.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk szoftverfejlesztő csapatába keresünk új munkatársakat - pályakezdők és tapasztalt kollégák jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- Biztonságkritikus funkciók tervezése és implementálása
- Részvétel a szoftver architektúra tervezésben
- Folyamatok fejlesztése
- Tesztkörnyezet tervezése, implementálása
- Szoftvertesztek tervezése és implementálása, végrehajtása

Elvárások:

- Villamosmérnöki, informatikai vagy programozói végzettség
- Tapasztalat beágyazott szoftverek tervezése és tesztelése terén
- C programozási nyelv ismerete
- Grafikus design-eszközök ismerete
- Valósidejű operációs rendszerek és kommunikációs protokollok ismerete előny
- Min. középfokú aktív angol vagy német nyelvtudás
- Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Kreativitást és jó problémamegoldó képességet igénylő feladatok

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő