www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 915432
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére R&D központba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C, BEÁGYAZOTT RENDSZEREK) (KF14-52)

Feladatok:
  • Szoftver követelmények, rendszertervek készítése,
  • Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven,
  • Fejlesztési dokumentációk naprakész kezelése,
  • Szoftvertesztelés.

Elvárások:
  • Felsőfokú egyetemi szakirányú (villamosmérnök vagy mérnök informatikus) végzettség,
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett 2-4 éves gyakorlat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Mit kínál a cég:
  • Vezető high-end technológiák alkalmazása,
  • Magasan kvalifikált csapat,
  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió