www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő (Banki Rendszerintegrátor)

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Szoftverfejlesztő

(Banki Rendszerintegrátor)

B31bri

Budapesti banki partnerünk számára keresünk kollégát Szoftverfejlesztői/Rendszerintegrátori pozícióba.

Feladatok:

  • A Banki informatikai rendszeréhez tartozó adatmodellek megismerése
  • A banki üzleti és informatikai alapfolyamatok megismerése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a megrendelő területek képviselőivel
  • Ripotok specifikálása, fejlesztése, tesztelése az üzleti igények alapján
  • Kisebb alkalmazások fejlesztése Microsoft technológiákkal
  • Rendszer integrációs eljárások és ETL eljárások specifikálása, fejlesztése, tesztelése a felmerülő igények alapján
  • Rendszerintegrációs eljárások és riportok futtatással kapcsolatos incidenseinek kivizsgálása, javító intézkedések megtétele
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (Informatika)
  • 1 év MSSQL Integration Services és Riporting Services tapasztalat
  • Visual Studio fejlesztői környezet ismerete
  • Banküzemi folyamatok és támogató rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktívitás, jó munkabírás, precizitás

Előny:

  • Banki területen szerzett tapasztalat
  • C# ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol