www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ - APPLIKÁCIÓ

  • A hirdetés 977 napja lejárt

A ThyssenKrupp budapesti fejlesztő központja személygépjárművek elektromos kormányrendszerének fejlesztésével foglalkozik 1999 óta, szorosan együttműködve liechtensteini és német partnervállalatokkal. Budapesten található a vezérlőegység elektronika, a szoftver, az elektromos motor illetve a szenzorfejlesztés kompetencia központja. Az elmúlt években számos, jól ismert járműgyártó autójába építettünk elektromos kormányrendszereket, mint pl. Ford, BMW, Audi, VW, Daimler, stb

Feladatok

  • Applikációsszoftver fejlesztése beágyazott rendszerekhez (C és MATLAB)
  • Algoritmus fejlesztés, validáció
  • Szoftver specifikáció, tervezés, implementáció és modellezés, konfiguráció és issue management
  • Tesztelés és integráció támogatása
Elvárások
  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség
  • C programozási tapasztalat
  • MATLAB alapos ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Szakmai tapasztalat releváns területen
Előny
  • Teszteljárásokban vagy motorvezérlésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Személyiség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Amennyiben érdekli az állás, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Kapcsolat

Pohánka Diána

Helyek Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő