www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő-alkalmazásgazda (DR-OL-6397)

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Siófoki székhelyű partnerünk Informatikai Osztálya keres Szoftverfejlesztő alkalmazásgazda munkakörbe munkatársat.

Fő feladatok:

• Microsoft C#, .NET, Visual Studio alapú, adatkezelés jellegű fejlesztési feladatok ellátása a rendszer tervezésétől az üzembe helyezésig.
• Valamennyi software stack (web és mobile UI, business layer, database) tervezése, programozása.
• Microsoft szoftverek testre szabása, bővítése.
• Aktív részvétel a felhasználói rendszerek üzemeltetésében, hibaelhárítási, tesztelési feladatok ellátása.

Elvárások:

• főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
• C#, .NET, Visual Studio, MS SQL ismerete
• angol szakmai nyelv olvasás szintű ismerete
• logikus gondolkodás
• jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

Előny:

• programozói tapasztalat
• projekt módszertanok gyakorlati ismerete
• TFS ismerete
• .Net alapú fejlesztési gyakorlat
• tesztelési, üzemeltetési gyakorlat

Amit kínálunk:

• önálló, kreatív munka
• változatos feladatok
• kihívás, szakmai fejlődés
• versenyképes bérezés
• jó csapat, stabil nagyvállalati munkahely
• képzési lehetőségek

A munkavégzés helye: Siófok

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Siófok
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol