www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 826897
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy szoftverfejlesztéssel, banki rendszerek fejlesztésével foglalkozó,
20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező informatikai cég.
Budapesti irodájukba keresünk

Szoftverfejlesztő

munkatársat.

Feladatok:

•    Banki, fizetési rendszerek fejlesztése
•    Tesztelési tervek elkészítése, tesztelés
•    Dokumentáció készítése magyar és angol nyelven
•    Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel,
•    A tervezés, bevezetés során kapcsolattartás az üzleti területekkel és a felhasználókkal,
•    Rendszertámogatási feladatok ellátása.

Elvárások:

•    Szakirányú végzettség
•    C, C++, C# , Java, Delphi, SQL nyelvek legalább egyikének magas szintű ismerete
•    Angol nyelv minimum középfokú ismerete és használata szóban és írásban
•    Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés,
•    Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
•    Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
•    Önálló tanulási igény és képesség,
•    Jó problémamegoldó képesség,

Előny:

•    Banki IT területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

•    20 éves múlt, megbízható cég
•    Fiatal, dinamikus csapat
•    Versenyképes fizetés
•    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
•    Nyelvi továbbképzés
•    Minőségi munkakörülmények

Munkavégzés helye:

•    Budapest

FONTOS: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió