www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ – WEB-ALAPÚ SZOFTVEREK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 641905

Link megjelenítéseimages/editor/1303316910.jpg" border="0" width="200" height="299" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Javascript és HTML5 alapú technológiák alkalmazásával - speciális követelményeknek megfelelve – egyedi szoftver tervezése és fejlesztése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség - informatikai vagy villamosmérnöki
  • Minimum stabil társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Tapasztalat HTML5 és JavaScript technológiák alkalmazásában valamint web-alapú szoftverek tervezésében
  • Egyéni és csapatmunkában egyaránt jó teljesítmény és önmotivált feladatvállalási attitűd

ELŐNYT JELENT

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, esetleg referencia-munka bemutatása
  • Szoftverfejlesztési ismeretek (beágyazott rendszerek)
  • Második idegen nyelv –preferáltan a német – ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Stabil és biztos, szakmailag motiváló munkakörnyezet
  • Változatos projektek, önálló és csapatszintű feladatok

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ – WEB-ALAPÚ SZOFTVEREK, Budapest

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése