www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő – videofeldolgozó rendszerek

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A cégről:

A Logipix magyar tulajdonú, 50 fős fejlesztő- és gyártócég. Világszínvonalú biztonságtechnikai és informatikai termékeinket és megoldásainkat elsősorban külföldre értékesítjük. 30 év körüli átlagéletkorú fejlesztőcsapatunktól az iparág legnevesebb cégeivel való versenyt lehetővé tevő termékek létrehozását várjuk el, de a kemény munka mellett azért a pingpongasztal is központi szerepet kap jól megközelíthető, tágas budapesti irodánkban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • önálló feladatok
  • a világ élvonalába tartozó technológia fejlesztése
  • családias munkahelyi légkör
  • tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Szoftverfejlesztő állások

Szoftverfejlesztő csapatunk feladata elsősorban saját VMS (video management system) rendszerünk fejlesztése. A termékfejlesztés mellett ügyfeleink egyedi integrációs igényeit is igyekszünk kielégíteni, így projektjellegű speciális feladatok is a munka részét képezik. A leendő kolléga tipikus feladatai lehetnek:

  • térképes épületfelügyelet
  • real-time videokódolás és - dekódolás
  • videoanalízis
  • többszálú, hardverközeli optimalizációt is igénylő alkalmazások
  • iOS/Android fejlesztés

Szoftverfejlesztő –

videofeldolgozó rendszerek

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szoftverfejlesztési ismeret (elsősorban Delphi, de lehet C#, C++ vagy .Net is)
  • SQL ismeretek
  • Angol nyelvtudás (alapszintű)
  • Önállóság, feladatmegoldó képesség

Előnyök:

  • Szoftverfejlesztési gyakorlat (elsősorban Delphi, de lehet C#, C++ vagy .Net is)
  • OpenGL + shader ismerete
  • Mobil applikációk (iOS/Android) terén szerzett fejlesztési gyakorlat
  • Gyakorlat videolejátszó, -szerkesztő, videoanalízis rendszerek fejlesztésében
  • Win32 API mélyebb ismerete
  • Informatikai rendszerek tesztelési, üzemeltetési gyakorlata

Minimális munkatapasztalat:

  • lehet pályakezdő
Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol