www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő – készülékfejlesztő

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe!

Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka.

Feladatok:

  • Adott mérőkészülékek szoftvereinek karbantartása, továbbfejlesztése
  • Alkalmazott mérési eljárások átfogó ismerete, szoftveres implementálása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves gyakorlat Visual Studio C# fejlesztői környezetben .Net Framework alatt
  • WinForms és WPF ismerete
  • Design patternek ismerete és használata (MFC, MVVM)
  • Verziókövető, dokumentáló eszközök ismerete (SVN, JIRA), csoportmunkára való alkalmasság
  • Hajlandóság önálló tervezésre/feladatmegoldásra, nagy képzelőerő, kreativitás, eredményszemléletű hozzáállás
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatikus / fizikus / villamosmérnök)

  Előny:

  • Igényes referenciák a témában
  • Matematikai / fizikai / műszaki ismeretek
  • Coding standard alkalmazása, tiszta kód szeretete

Amit megbízónk kínál:

  • A napelemipar legfejlettebb technológiájának elsajátítása
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő