www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ – Képfeldolgozás / FPGA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.01.23.
Hirdetés azonosító: 993195

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Képszűrés, él detektálás
  • Morphological filters (e.g. erode & dilate)
  • Képtranszformációk (perspektíva, homography)
  • Lencse torzítás számítások és kompenzálás
  • Tárgy és alakfelismerés, tárgykövetés
  • Stereo látás és stereo képfeldolgozás

Elvárások

  • Képfeldolgozáshoz kapcsolódó ismeretek
  • FPGA / DSP környezetben való fejlesztési ismeretek (illetve beágyazott uC programozás)
  • LVDS, HDMI és CAN interfészek
  • SoC programozási ismeretek
  • A Matlab moduljainak készségszintű ismerete: Script, Simulink és képfeldolgozási toolbox-ok (Image Processing Toolbox, Computer, Vision, Embedded Coder (C and/or HDL code generation)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Autóipari tapasztalat
  • Képfeldolgozásban való tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ – Képfeldolgozás / FPGA, Budapest

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország