www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő – C# és / vagy Java

  • A hirdetés 891 napja lejárt

Az  evopro  az  ipari  automatizálás  és informatikai megoldások területén egy nemzetközileg  elismert   dinamikusan fejlődő szolgáltató vállalat.

A jelölt feladata

  • Részvétel a szoftverfejlesztési üzletág egyedi fejlesztési feladataiban, projektjeiben
  • Egyedi szoftveralkalmazások fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése

Elvárások

  • .NET; (ASP; Entity fw; WCF; LinQ) és/vagy Java SE, EE fejlesztői környezet alapos ismerete
  • Alapos C#; VB és/vagy Java SE, EE programozói ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Rugalmasság

Előny

  • MSc szintű diploma (villamosmérnöki vagy informatikai)
  • Mobilalkalmazás fejlesztési tapasztalatok
  • Agilis fejlesztési tapasztalatok
  • Külföldi projektek esetén utazási hajlandóság
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos feladat
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Vonzó juttatási csomag

Jelentkezését önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol