www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztési Projektvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.04.19.
Jelentkezési határidő: 2014.07.25.
Hirdetés azonosító: 804398
lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk SW projektvezetői pozícióra kollégát, aki egy nemzetközi fejlesztői csapatban a SW fejlesztési feladatait koordinálja.

Főbb feladatok:

- Aktív és felelős részvétel minden egyes fejlesztési szakaszban, az ajánlatadástól egészen az átadásig
- A vevői SW követelmények analizálása és a megvalósításhoz szükséges erőforrások tervezése
- A követelményekből fakadó feladatok definiálása és nyomon követése
- Minőségbiztosítási, idő és erőforrás tervek nyomon követése és betartása
- Projektdokumentációk elkészítése a megadott SW minőségbiztosítási előírások alapján
- Szoros együttműködés a vevőkkel nemzetközi fejlesztői csapat tagjaként, valamint a vezetőség folyamatos tájékoztatása

Elvárások:
- Egyetemi/főiskolai informatikai vagy villamosmérnöki végzettség
- Több éves tapasztalat SW fejlesztésében és Projekt Managementben
- Folyamatszemlélet
- Jó kommunikációs, valamint szervezői készségek
- Cél, minőség és folyamat orientáltság
- Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvismeret előny)

Amit partnerünk kínál:

- Karrier lehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka
- Versenyképes jövedelem
- Modern munkakörnyezet

Amennyiben a fent említett kritériumok találkoznak az Ön szakmai tapasztalatával, kérem küldje el az angol nyelvű önéletrajzát!
Munkavégzés helye: Budapest