www.cvonline.hu
SZOFTVERFEJLESZTÉSI PROJEKT MENEDZSER
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 916279
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Teljes felelősség a projektek sikeres lebonyolításáért (ütemterv, minőség, költségek)

  • Projektek tervezése, vezetése és ellenőrzése

  • A helyi (budapesti) szoftverfejlesztő és minőségbiztosítási csapat által folytatott ügyfélprojektek koordinálása és felügyelete

  • Technológiai kérdéseket érintő ügyfélkapcsolatok fenntartása

  • Az ügyfelek műszaki elvárásaival kapcsolatos ügyféllátogatások lebonyolítása

  • Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival és minden érintett kollégával

  • A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése

  • Rendszeres beszámolási kötelezettség a Business Unit vezetője felé
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • C/C++ szoftverfejlesztési tapasztalat

  • Felsőfokú, aktív angolnyelv-ismeret

  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

  • Csapat-/projektmenedzsment területén szerzett 2-3 éves tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Nagyfokú függetlenség és proaktivitás

  • Minőségorientált szemlélet

  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására és nagy teherbíró-képesség

  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat és rendszeres utazás

  • Előnyök

  • Járműipari tapasztalat

  • Projektmenedzsment területén szerzett végzettség (pl. PMI)

  • Projektmenedzsment, elsősorban szoftverek/informatika terén szerzett tapasztalat

  • Különböző operációs rendszerek, köztük a Linux/QNX és a mobilplatformok gyakorlati ismerete

  • Német- vagy ázsiai nyelvek felsőfokú ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz

  • Komoly szakmai kihívásokat

  • Biztos, jól fizető munkahelyet

  • Modern infrastruktúrát

  • Rugalmas munkaidőt

  • Fiatalos csapatot

  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió