www.cvonline.hu
SZOFTVERFEJLESZTÉSI PROJEKT MENEDZSER
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.04.
Jelentkezési határidő: 2015.04.03.
Hirdetés azonosító: 915216
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok:

  • Teljes felelősség a projektek sikeres lebonyolításáért (ütemterv, minőség, költségek)
  • Projektek tervezése, vezetése és ellenőrzése
  • A helyi (budapesti) szoftverfejlesztő és minőségbiztosítási csapat által folytatott ügyfélprojektek koordinálása és felügyelete
  • Technológiai kérdéseket érintő ügyfélkapcsolatok fenntartása
  • Az ügyfelek műszaki elvárásaival kapcsolatos ügyféllátogatások lebonyolítása
  • Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival és minden érintett kollégával
  • A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • Rendszeres beszámolási kötelezettség a Business Unit vezetője felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • C/C++ szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú, aktív angolnyelv-ismeret
  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Csapat-/projektmenedzsment területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú függetlenség és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására és nagy teherbíró-képesség
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat és rendszeres utazás

Előny:

  • Járműipari tapasztalat
  • Projektmenedzsment területén szerzett végzettség (pl. PMI)
  • Projektmenedzsment, elsősorban szoftverek/informatika terén szerzett tapasztalat
  • Különböző operációs rendszerek, köztük a Linux/QNX és a mobilplatformok gyakorlati ismerete
  • Német- vagy ázsiai nyelvek felsőfokú ismerete

Mit ajánl a cég?

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Rugalmas munkaidőt
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd

Munkavégzés helye: Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió