www.cvonline.hu

Szoftverfejlesző gyakornok

  • A hirdetés 937 napja lejárt

A MŰISZ Iskolaszövetkezet immár 18 éve biztosít munka és tapasztalatszerzési lehetőséget, nappali tagozatos hallgatók részére.

Tervezőrendszereket fejlesztő partnerünk megbízásából keresünk informatikus hallgatókat

szoftverfejlesztő gyakornoki

pozícióba:

Feladatok:

  • belső alkalmazások fejlesztése a minőségbiztosítási osztályon

Elvárások:

  • Java programozási nyelv ismerete (SWT, JFace)
  • SQL ismerete
  • Precíz és igényes munkavégzés

Előny:

  • Perl, C, C++ programozási nyelvek ismerete

Hosszútávú munkalehetőség, heti min. 20 óra munkaidőben.

Helyszín
III. kerület

Munkaidő
Részmunkaidő (heti min. 20 óra)

Bérezés
1260 Ft/ óra

Jelentkezés fényképes önéletrajz küldésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok