Szoftveres alkalmazás technikus - 3D mérőgépek szoftverének használatára

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

 Szoftveres alkalmazás technikus - 3D

mérőgépek

szoftverének használatára

Cégünk, a Hexagon Metrology Kft keres változatos és folyamatos szakmai kihívásokat adó munka betöltésére megbízható szoftveres alkalmazás technikus kollégát, aki a cégünk által értékesített 3D mérőgépeken használt mérőszoftverekre ( elsősorban PCDMIS ) vonatkozó végfelhasználói képzéseket, speciális mérőprogramok elkészítését, méréstechnikai feladatok megoldását látná el Magyarország területén.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • folyékony angol nyelvtudás,
  • számítógépes programozói  szakirányú képesítés és gyakorlat,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent a metrológia terén és a CAD-programozás terén szerzett ismeret és gyakorlat.

A megfelelő alapismeretekkel rendelkező jelölt speciális képzését cégünk európai központjaiban végezzük el, hogy a munkakör betöltéséhez megfelelőek legyenek az ismeretei.

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges