Szoftveres alkalmazás technikus - 3d mérőgépek szoftverének használatára

  • A hirdetés 1267 napja lejárt

 Szoftveres alkalmazás technikus - 3d

mérőgépek

szoftverének használatára

Cégünk, a Hexagon Metrology Kft keres változatos és folyamatos szakmai kihívásokat adó munka betöltésére megbízható szoftveres alkalmazás technikus kollégát, aki a cégünk által értékesített 3d mérőgépeken használt mérőszoftverekre ( elsősorban PCDMIS ) vonatkozó végfelhasználói képzéseket, speciális mérőprogramok elkészítését, méréstechnikai feladatok megoldását látná el Magyarország területén.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • folyékony angol nyelvtudás,
  • számítógépes programozói  szakirányú képesítés és gyakorlat,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent a metrológia terén és a cad-programozás terén szerzett ismeret és gyakorlat.

A megfelelő alapismeretekkel rendelkező jelölt speciális képzését cégünk európai központjaiban végezzük el, hogy a munkakör betöltéséhez megfelelőek legyenek az ismeretei.

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges