www.cvonline.hu

Szoftver verziókezelő adminisztrátor [ZFTS-SZVK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2012.08.31.
Hirdetés azonosító: 351691

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk sikeres és gyorsan növekedő autóipari beszállító cég. Világszínvonalú budapesti fejlesztő központjába keresünk folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatokra munkatársakat, Szoftver verziókezelő adminisztrátor pozícióba.

Feladatok

- Szoftver konfiguráció meghatározása
- Biztosítani, hogy a fejlesztők a megfelelő verziójú konfigurációkat használják
- Változások követése a baseline-ban, az érintettek tájékoztatása a változásokról
- Baseline-ok teljességének és helyességének ellenőrzése

Elvárások

- Villamosmérnök, mérnök informatikus, minőségbiztosítási végzettség (BSc. vagy MSc.)
- Min. 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
- C programozási nyelv alapszintű ismerete
- Középfokú angolnyelv-tudás

Előny

- Követelmény-menedzsment ismeret
- UML ismeret

Egyéb

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
- Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió