Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Szoftver verziókezelő adminisztrátor [ZFTS-SZVK01]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.09.26.
Ad ID__: 351691
Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk sikeres és gyorsan növekedő autóipari beszállító cég. Világszínvonalú budapesti fejlesztő központjába keresünk folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatokra munkatársakat, Szoftver verziókezelő adminisztrátor pozícióba.

Feladatok

- Szoftver konfiguráció meghatározása
- Biztosítani, hogy a fejlesztők a megfelelő verziójú konfigurációkat használják
- Változások követése a baseline-ban, az érintettek tájékoztatása a változásokról
- Baseline-ok teljességének és helyességének ellenőrzése

Elvárások

- Villamosmérnök, mérnök informatikus, minőségbiztosítási végzettség (BSc. vagy MSc.)
- Min. 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
- C programozási nyelv alapszintű ismerete
- Középfokú angolnyelv-tudás

Előny

- Követelmény-menedzsment ismeret
- UML ismeret

Egyéb

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
- Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye
Kategória
Műszaki / Mérnök
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése