www.cvonline.hu

Szoftver üzemeltető

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Az egészségügyi informatikai cég keres most nyíló kecskeméti irodájába

kollégát

Köztünk a helyed, ha:

  • számodra érték a felhasználó
  • nincs számodra megoldhatatlan feladat
  • a pontosság erény
  • szereted a kihívásokat

Kollégáink feladatai:

  • Meglévő ügyfélkör kiszolgálása, telepítés, oktatás, segítségnyújtás
  • új fejlesztések tesztelése
  • leírások, dokumentációk készítése

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval
  • rendelkezel alapvető informatikai ismeretekkel, és minimum érettségivel
  • képes vagy és szeretsz csapatban dolgozni
  • vállalod a 3 hónapos Budapesti betanulást

Nagyobb eséllyel tartozhatsz közénk, ha:

  • van gyakorlatod rendszerüzemeltetésben, adatbázis kezelésben
  • jó kommunikációs készséged van
  • nyitott vagy az újdonságokra és szereted a változatosságot
  • ha nem csak állást, hanem munkát is keresel

Amit mi kínálunk:

  • szakmai kihívás az informatika egy speciális területén
  • vidám, fiatal csapat
  • hosszú távú stabil munkalehetőség
  • fix bérezés
Helyek Bács-Kiskun
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő