www.cvonline.hu
Szoftver üzemeltető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 1097055
IT SERVICES FEJLÉC

Informatikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Hívások, levelek fogadása ügyfél oldali üzemeltetőtől,
  • Hibajelenség elemzése, logok olvasása (vpn-es belépéssel önállóan, vagy e-mail-ben megkapva),
  • A hibák alapján kerülőmegoldások javaslása az ügyfél oldali üzemeltetőnek,
  • Szükség esetén eszkaláció fejlesztők felé.
  • Elvárások

  • 1-3 év tapasztalat a fenti tevékenységekben,
  • Gyors tanulási képesség/szándék, jó felfogás, motiváció,
  • Önálló gondolkodás (nem csak forgatókönyvek alapján cselekvés),
  • A jelölt kihívást érez a problémák feltérképezésében, elhárításában.
  • Előnyök

  • IT irányultság/fejlesztői véna,
  • MS SQL, Weblogic, JBoss, IIS, Enterprise webalkalmazások, Oracle adatbáziskezelő ismeret.
  • Amit ajánlunk

  • Fejlődési lehetőség,
  • Fejlesztők általi betanulás,
  • Kiváló munkahelyi légkör.
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió