www.cvonline.hu

Szoftver tesztmérnök

  • A hirdetés 663 napja lejárt

Orvosi képalkotó berendezések fejlesztésben és gyártásában tevékenykedő, a hazai és nemzetközi piacokon is ismert, dinamikusan fejlődő cég keres

munkatársat,

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • orvosi képalkotó berendezés vezérlőszoftverének tesztelése
  • orvosi képfeldolgozó szoftver tesztelése
  • teszt-esetek fejlesztése
  • tesztek dokumentálása

Elvárások:

  • villamosmérnök  / informatikus végzettség
  • 1 év tesztelés és/vagy szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Windows és Linux felhasználói szintű ismerete
  • szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban
  • csapatjátékos beállítottság, alkalmazkodó készség

Előny:

  • tesztelésben szerzett tapasztalat
  • C++ programozási nyelv alap szintű ismerete
  • teszt dokumentálásban szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • innovatív környezet
  • fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • lehetőség a szakmai fejlődésre

A jelentkezéseket ide címezze: Zelei Erzsébet

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol