www.cvonline.hu

Szoftver tesztmérnök

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy olyan nemzetközi hátterű vállalat tagja lenni, amely a vezeték nélküli adatátviteli technológiák terén élen jár, akkor jelentkezzen

munkakörbe!

Megbízónk a legnagyobb autógyárak megrendelésére fejleszt vezeték nélküli adatátviteli technológiákat hasznosító elektronikákhoz szoftvereket. Céljuk, hogy egyre korszerűbb technológiákkal és magas szintű szakértelemmel elégítsék ki ügyfeleik igényeit. Csatlakozzon a cég magasan képzett kollégái közé!

Feladatok

  • A tesztelési koncepció kialakítása
  • A tesztelési folyamatok megtervezése
  • Tesztelő szoftver írása, karbantartása
  • Tesztelőkörnyezet kialakítása, fejlesztése a sorozatgyártás számára
  • A fejlesztési folyamatok támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnöki / műszaki informatikus területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Linux- windows-script nyelv ismerete
  • Alapvető hardware ismeretek
  • Perl programozási nyelv ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Mobilitás
  • Innovatív gondolkodás

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat
  • Eclipse fejlesztői környezet ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai kihívások
  • Élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Külföldi kiküldetési lehetőség
Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő