www.cvonline.hu

SZOFTVER TESZTMÉRNÖK

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

A ThyssenKrupp konszern a világ egyik legnagyobb acélipari egyesülése. Meghatározó célja a világ autóiparának kiszolgálása a cég által fejlesztett és gyártott részegységekkel, köztük a járművek kormányrendszerével. E rendszerek fejlesztéséért felelős a ThyssenKrupp Technologies szegmensének Automotive Solutions üzletága. Ezen üzletág keretein belül 1999 óta foglalkozik a ThyssenKrupp budapesti fejlesztőközpontja a személygépjárművek elektromos kormányrendszerének fejlesztésével, szorosan együttműködve a liechtensteini és a németországi partnervállalatokkal.

Budapesten található a vezérlőegységelektronika-, a szoftver-, az elektromosmotor-, illetve a szenzorfejlesztés kompetenciaközpontja. Az elmúlt években számos, jól ismert járműgyártóval – mint például a BMW, a Daimler, a Ford, a VW, az Audi - működtünk együtt.

Feladatok

  • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek C-ben írt működtető programjainak statikus analízise, black-box és white-box módszerek szerinti tesztelése
  • Digitális szabályzóalgoritmusok Matlab/Simulink modelljeinek tesztelése
  • Szoftver tesztelési dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Szoftver tesztelesi technológiák és eljárások fejlesztése, tesztelésautomatizálás
  • Részvétel az elkészült szoftvertervezési és -tesztelési dokumentumok átvizsgálásában (document review)
Elvárások
  • Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség
  • A C programozási nyelv alapos ismerete
  • Programtervezési és tesztelési tapasztalat releváns területen előnyt jelent
  • Szkript nyelvek (pl. bash, expect, python, Matlab) ismerete előnyt jelent
  • MathWorks Simulink ismerete előnyt jelent
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Személyiség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Kapcsolat

Pohánka Diána

Helyek Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő