www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 960329
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Autóiparban tevékenykedő nemzetközi megbízónk Budapesti fejlesztő központjába keresünk színvonalas szakmai feladatokra

SZOFTVER TESZTMÉRNÖK (KF)

Feladatok:
  • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek programjainak funkcionális és biztonsági kritériumainak tesztelése
  • Szoftver követelmények verifikálása (HIL környezetben)
  • Szoftver tesztek tervezése, implementálása, futtatása és karbantartása
  • Szoftver tesztelési dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Szoftver tesztelési technológiák és eljárások fejlesztése, a tesztelés automatizálása
  • Részvétel az elkészült szoftvertervezési és -tesztelési dokumentumok átvizsgálásában
  • Folyamatos és hatékony együttműködés a fejlesztői társfunkciókkal a problémák hatékony megoldásának támogatása

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség
  • C programozási nyelv ismerete
  • Szkript nyelvek ismerete (Python előnyt jelent)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:
  • Autóipari tapasztalat, beágyazott rendszerekben való jártasság
  • Programtervezési és/vagy tesztelési tapasztalat előnyt jelent, de mind pályakezdő mind tapasztalt szakemberek jelentkezését várjuk!

Ajánlatunk:
  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió