www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1024587
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk „beágyazott vezeték nélküli rendszerek“ fejlesztésével foglakozó csapatába keresünk a következő pozícióba. Fejlesztőcsapatuk komplett projekteken dolgozik, melyek elsősorban az autóipar területéhez kötődnek. Az érdi fejlesztőcsapatuk feladata az alapkoncepció kitalálása, a termékek szoftverének- és hardverének kifejlesztése, tesztelése és a sorozatgyártásba állítása

       SZOFTVER TESZTMÉRNŐK (E-P09)

Feladatok:
  • Gyártási és Fejlesztési Teszt környezet felépítésében való részvétel és annak karbantartása,
  • Teszt esetek kidolgozása, dokumentálása, futtatása,
  • Talált eltérések okainak kivizsgálása, megoldási javaslat kidolgozása.
  • Release-ek esetén a „User Interface” tesztje

Elvárások:
  • Villamosmérnöki / műszaki informatikus területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • C-programozási nyelv ismerete
  • Perl programozási nyelv ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Mobilitás
  • Innovatív gondolkodás

Előnyök:
  • Német nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Szakmai kihívások
  • Élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Külföldi kiküldetési lehetőség

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra rugalmas munkaidőben, Érd (Budapestről 20-25 perc autóval, vagy a Bp-Székesfehérvár vasútvonalon Tárnok megálló – kb. 28 perc)
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest