www.cvonline.hu

SZOFTVER TESZTELŐ

  • A hirdetés 910 napja lejárt

Egyedi szoftver- és alkalmazásfejlesztés területén piacvezető megbízónk részére keresünk tapasztalt tesztelő kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Navigációs szoftver és applikációk tesztelésének tervezése, fejlesztése, végrehajtása, dokumentálása.

Elvárások:

3-5 éves tapasztalat manuális és/vagy automata SW-teszt tervezés, fejlesztés, végrehajtás/futtatás és dokumentálás területén

Felsőfokú végzettség (informatika/villamosmérnök/gépészmérnök előny)

Minőségorientált szemlélet

Képesség több feladat párhuzamos ellátására

Rugalmas hozzáállás

Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Stressz tűrő képesség

Monotonitás-tűrőképesség

Előnyök:

Eredmény- és hatékonyságorientáció

Automatatesztelési tapasztalat

ISTQB CTFL vizsga

Programozási alapismeretek

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, rugalmas munkaidő.

Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol