www.cvonline.hu

Szoftver tesztelő

  • A hirdetés 753 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

SZOFTVER TESZTELŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti folyamatok megismerése, megértése,
  • szoftverkövetelmények értelmezése, ellenőrzése,
  • teszttervek, tesztforgatókönyvek készítése,
  • tesztek végrehajtása és a teszteredmények dokumentálása,
  • hibajavítások nyomon követése, együttműködés a programozókkal,
  • felhasználói kézikönyv (vagy oktatási anyag) készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai és/vagy közgazdasági végzettség,
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • SQL lekérdezések írásában szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi vagy biztosítási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus gondolkodás és rendszerszemlélet jellemzi,
  • pontos, precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma informatikai hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. december 15-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">www.karrier.aegon.hu oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő