www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1035569
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.
Hosszú távra keresünk

SZOFTVER TESZTELŐ

munkatársat teljes munkaidőben, budapesti székhelyünkre.

Pozíció leírása, feladatok:
  • A szoftver tesztelés és teszt esetek megtervezése, implementálása és futtatása
  • Automatizált tesztelés végrehajtása, szkriptek írása, futtatása és karbantartása
  • Hibajegyek felvitele, nyomon követése és kezelése
  • Teszt riportok és jegyzőkönyvek készítése
  • Komplex tesztelési feladatok önálló ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a tesztelés során
Elvárások:
  • Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete
  • Minimum 1 éves banki és/vagy informatikai rendszer implementációs projektekben szerzett tesztelői tapasztalat
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Szkriptek írásában szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Hiba- és teszt management eszköz ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség
  • Komplex rendszerek gyors megismerésének képessége
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete
Előnyök:
  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Több éves automatizált tesztelési gyakorlat
  • Oracle és/vagy MS SQL adatbázis-kezelési ismeretek
  • ISTQB vizsga
  • RUP és/vagy Agile folyamatok ismerete
  • Egyéb idegen nyelv legalább középfokú ismerete
Amit kínálunk:
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet a belváros szívében
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió