www.cvonline.hu

Szoftver Technikus

  • A hirdetés 842 napja lejárt

 Fordítási & Lokalizációs projektek

Moravia IT Hungary Kft

Fő feladatok:

  • Fordítási – lokaliziós projektek technikai kezelése, önálló levezénylése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Fájlkezelés, nyilvántartás, minőség ellenőrzés

Szakmai elvárások:

  • Műszaki végzettség (folyamatban lehet)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stabil angolnyelv tudás
  • Microsoft irodai programok emelt szintű kezelése

Előny:

  • Tapasztalat az alábbi területek bármelyikén: HTML/XML, MS Access, VBA/C#, RegEx
  • Fordítási eszközök ismerete (SDL Trados Studio, MemoQ, Passolo, Catalyst)

A keresett személyiség:

  • Problémamegoldó, rugalmas, rendszerezett, precíz
  • Csapatban is önállóan, felelősségteljesen dolgozó

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol