www.cvonline.hu

Szoftver szaktanácsadó

  • A hirdetés 931 napja lejárt

HC DELTA KFT.

a HC Csoport szoftverfejlesztő cége

keres munkatársat

munkakörbe

Cég bemutatása:

HC Delta Kft. költségvetési típusú ügyviteli szoftverrendszerek területén jelentős szakmai tapasztalattal és elismertséggel bíró szoftverfejlesztő vállalat, amely a HC Csoport részeként működik Pécs központtal. EOS ügyviteli rendszerünket felsőoktatási intézmények, kutató központok, szakiskolák, múzeumok alkalmazzák.

Feladatok:

  • Részvétel EOS szoftverrendszerünk üzemeltetés támogatási és verziókövetési munkafolyamataiban
  • Ügyfelekkel történő helyszíni és online kapcsolattartás
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • Operatív feladatmegoldás, hibaelhárítás ügyviteli rendszerünkben
  • Rendszerszervezési, tesztelési feladatok ellátása
  • Vonatkozó jogszabályok folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Magas fokú felhasználói szintű számítógépes ismeretek, excel napi használata, jó tájékozódás táblázatrendszerekben
  • Önálló munkavégzés képessége, magas fokú precizitásra való törekvés
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előny:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Informatikai jártasság
  • Kereskedelmi, gazdasági ismeretek
  • Számvitel területén szerzett tapasztalat
  • Support területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, biztos egzisztencia, versenyképes jövedelem
  • Felkészült, magas szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Érdekes, változatos munka
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Pécs

Fényképes, részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címen várjuk.

A beérkező jelentkezéseket bizalmasan kezeljük. Az adatokat csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük és tároljuk.

Belépés időpontja:

Megegyezés szerint, akár azonnali belépéssel

Egyéb információ az állásról:

  • Főállású munkavállalás lehetséges
  • Távmunka nem lehetséges
Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő