www.cvonline.hu

Szoftver projektvezető

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Feladatok

  • Egy adott gépjárműtípus kormányrendszeréhez szükséges beágyazott szoftver fejlesztésének irányítása
  • Idő- és erőforrástervek elkészítése, nyomonkövetése, jelentések készítése
  • A céges fejlesztési folyamatoknak megfelelően egy 10-20 fős SW fejlesztési projekt irányítása (tervezés, implementálás, integrálás)
  • A cég standardizálási stratégiájának betartatása, a korábbi fejlesztési eredmények újrahasznosításával
  • Az ECU SW projekt külső és belső beszállítóinak irányítása
  • Kapcsolattartás a vevővel, a fejlesztői csoportokkal, továbbá a cég és a projekt magasabb szintű vezetésével

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy műszaki informatikus végzettség
  • Beágyazott szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Németnyelv-tudás előny
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Biztonságkritikus területen végzett fejlesztési vagy projektvezetési tapasztalat előny

Személyiség

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő