www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 915561
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.
Autóiparban tevékenykedő nemzetközi megbízónk Budapesti fejlesztő központjába keresünk munkatársat a következő pozícióba:
Szoftver projektvezető (KF14-59)

Feladatok
  • Egy adott gépjárműtípus kormányrendszeréhez szükséges beágyazott szoftver fejlesztésének irányítása
  • Idő- és erőforrástervek elkészítése, nyomon követése, jelentések készítése
  • A céges fejlesztési folyamatoknak megfelelően egy 10-20 fős SW fejlesztési projekt irányítása (tervezés, implementálás, integrálás)
  • A cég standardizálási stratégiájának betartatása, a korábbi fejlesztési eredmények újrahasznosításával
  • Az ECU SW projekt külső és belső beszállítóinak irányítása
  • Kapcsolattartás a vevővel, a fejlesztői csoportokkal, továbbá a cég és a projekt magasabb szintű vezetésével
Elvárások
  • Villamosmérnöki vagy műszaki informatikus végzettség
  • Beágyazott szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Németnyelv-tudás előny
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Biztonságkritikus területen végzett fejlesztési vagy projektvezetési tapasztalat előny
Személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió