www.cvonline.hu

Szoftver-minőségbiztosítási projektvezető [ZFTS-PM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.08.28.
Jelentkezési határidő: 2012.08.31.
Hirdetés azonosító: 329763

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk sikeres és gyorsan növekedő autóipari beszállító cég. Világszínvonalú budapesti fejlesztő központjába keresünk folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatokra munkatársakat.

Feladatok

- Minőségirányítás vevői projektekben
- Minőségbiztosítási tevékenységek tervezése vevői és belső követelményeknek megfelelően
- Minőségbiztosítási tevékenységek végrehajtása, nyomon követése vevői projektekben
- Minőségbiztosítási mutatók és kockázatok nyomon követése és riportok készítése
- Auditok lebonyolítása a különböző fejlesztési szakaszoknál
- Kiszállítások engedélyezése vagy vétója
- Külső auditok és felmérések támogatása
- Folyamatfejlesztési projektek vezetése

Elvárások

- Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség (MSc.)
- Szoftverfejlesztési és projektvezetői tapasztalat
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

Előny

- Az alábbi szabványok ismerete: ISO9001, ISO 15504 (SPICE) vagy CMMI
- Autóipari tapasztalat

Egyéb

Személyiség:

- Minőségorientált és analitikus gondolkodásmód
- Határidők betartása, vezetői kompetenciák
- Rugalmasság, csapatjátékos személyiség

Amit Megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
- Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség minőségbiztosítási területen

Munkavégzés helye
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió