Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Szoftver-minőségbiztosítási projektvezető [ZFTS-PM01]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.09.30.
Ad ID__: 329763
Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk sikeres és gyorsan növekedő autóipari beszállító cég. Világszínvonalú budapesti fejlesztő központjába keresünk folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatokra munkatársakat.

Feladatok

- Minőségirányítás vevői projektekben
- Minőségbiztosítási tevékenységek tervezése vevői és belső követelményeknek megfelelően
- Minőségbiztosítási tevékenységek végrehajtása, nyomon követése vevői projektekben
- Minőségbiztosítási mutatók és kockázatok nyomon követése és riportok készítése
- Auditok lebonyolítása a különböző fejlesztési szakaszoknál
- Kiszállítások engedélyezése vagy vétója
- Külső auditok és felmérések támogatása
- Folyamatfejlesztési projektek vezetése

Elvárások

- Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség (MSc.)
- Szoftverfejlesztési és projektvezetői tapasztalat
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

Előny

- Az alábbi szabványok ismerete: ISO9001, ISO 15504 (SPICE) vagy CMMI
- Autóipari tapasztalat

Egyéb

Személyiség:

- Minőségorientált és analitikus gondolkodásmód
- Határidők betartása, vezetői kompetenciák
- Rugalmasság, csapatjátékos személyiség

Amit Megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Részvétel nemzetközi projektekben
- Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
- Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség minőségbiztosítási területen

Munkavégzés helye
Kategória
Műszaki / Mérnök
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése