www.cvonline.hu

Szoftver licensz ügyfémenedzser

  • A hirdetés 751 napja lejárt

Szoftver licenszeket forgalmazó partnercégünk budapesti irodájába

Értékesítő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, akvirálása
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok és szerződések elkészítése
  • Telefonos és személyes tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség folyamatban lévő tanulmányok esetén vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év értékesítési tapasztalat (informatikai értékesítési tapasztalat előnyt jelent)
  • Informatikai érdeklődés
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Műszaki, informatikai vagy kereskedelmi végzettség
  • Szoftverek licenszelésének ismerete
  • Informatikai termékek értékesítésében szerzett 2-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt és motiváló juttatási csomag
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
  • Kötetlen munkaidő, otthonról is végezhető munka
  • Szakmai támogatás, folyamatos továbbképzések
  • Cégen belüli közösségi élet és fejlődés lehetősége

Jelentkezését (önéletrajz, motivációs levés és bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol