www.cvonline.hu

Szoftver Licensz Tanácsadó

  • A hirdetés 1207 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • A meghatározott szervezeti egység licenszeivel való gazdálkodás, licenszkövetés,
  • A felmerülő licensztöbblet vagy licenszhiány okának felderítése,
  • Licenszadatok negyedéves ellenőrzése,
  • Projektek koordinálása,
  • Adatbázis kezelése, riportkészítés (SmartTrack),
  • Kontaktok felkutatása, kiépítése (LM Community).
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat,
  • License management területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás,
  • cuContract vagy más license management rendszer ismerete,
  • Utazási hajlandóság.
Előny:
  • Projektmanagement tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • ITIL ismeret.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika