www.cvonline.hu
Szoftver koordinátor ((2 nyitott pozíció))
Talent Selection
Hozzáadva: 2016.11.29.
Hirdetés azonosító: 641121

Multinacionális megbízónk, a világon vezető járműrendszereket fejlesztő és gyártó vállalat, mely hajtóerőnek számít az innovatív és fenntartható rendszermegoldások terén. A cég budapesti R&D központjába keresünk kollégákat az alábbi pozícióba: Szoftver koordinátor

Elvárások:
  • Beágyazott C fejlesztői tapasztalat, Script nyelvek ismerete.
  • Beágyazott rendszerek és build környezetek ismerete.
  • Verziókövető rendszerek ismerete.
  • Előny: ISO26262, ASPICE, AUTOSAR ismerete.
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Angol nyelvtudás, német előnyt jelent.
  • Jó kommunikációs készség nemzetközi környezetben.
 Feladatok /Tasks:
  • Fékvezérlő funkcionális szoftvermodulok és platform szoftver integrációja.
  • Szoftverintegráció összehangolása más diszciplínákkal és vevői igényekkel.
  • Különböző fejlesztőcsoportokkal való együttműködés.
  • Szoftver baseline-ok és release-ok elkészítése, dokumentálása.
  • Szoftver teljesítmény- és minőségi mutatók monitorozása.
  • Szoftver-architektúra kidolgozásának támogatása.
 Amit nyújtunk

Megbízónk a sikeres pályázók számára szakmai fejlődési lehetőséget biztosít a legújabb, piacvezető technológiák használatával. Lehetőséget ad bekapcsolódni az autóipari innovációba, ezzel meghatározni a jövő rendszereit. Emellett versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat kínál nemzetközi vállalati háttérrel.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisába, majd jelentkezzen a Szoftver koordinátor pozícióra.