www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 915405
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális, beágyazott rendszerek fejlesztése és gyártása terén tevékenykedő megbízónk részére keresünk  szoftver konfigurációs mérnök munkatársat beágyazott szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalattal.

Feladatok:

  • Szoftver konfiguráció meghatározása,

  • Biztosítani, hogy a fejlesztők a megfelelő verziójú konfigurációkat használják,

  • Változások követése a baseline-ban, az érintettek tájékoztatása a változásokról,

  • Baseline-ok teljességének és helyességének ellenőrzése.

Elvárások:

    • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség (BSc. vagy MSc.),

    • C programozási tapasztalat beágyazott rendszerek terén,

    • Legalább középfokú angol nyelvtudás.

    Előny:

    • Követelmény menedzsment ismeret,

    • UML ismeret,

    • Matlab Simulink tapasztalat.

    Személyiség:

    • Eredményorientált gondolkodás,

    • Csapatmunkára termettség,

    • Jó kommunikációs képesség,

    • Kezdeményezőkészség,

    • Monotonitástűrés.

    Amit a cég ajánl:

      • Versenyképes fizetés és juttatások,

      • Részvétel nemzetközi projektekben,

      • Folyamatos szakmai továbbképzések.

      A munkavégzés helye:

        • Budapest

        Tech People LÁBLÉC

        Kategória
        IT / Informatika
        Régió