www.cvonline.hu

Szoftver konfiguráció mérnök

  • A hirdetés 962 napja lejárt

Feladatok

  • Szoftver konfiguráció meghatározása
  • Szoftver release-ek elkészítése, terítése
  • A fejlesztés során keletkező termékek kezelése
  • A kiadandó szoftver csomagok teljességének és helyességének ellenőrzése
  • A konfiguráció menedzsmenthez kapcsolódó belső eszközök fejlesztése

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség (BSc. vagy MSc.)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • C programozási nyelv alapszintű ismerete
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Előny

  • Követelmény-menedzsment ismeret
  • UML ismeret

Személyiség

  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő