www.cvonline.hu

Szoftver helpdesk

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

Munkakör leírása:

  • cégünk által fejlesztett windows-os szoftverek helyszíni telepítése, oktatása
  • a bejelentésekkel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása
  • ügyfeleinknél helyszíni problémamegoldás, hibaelhárítás az ország egész területén
  • szoftverek tesztelése
  • az ügyfelek hívásainak fogadása
  • telefonon keresztüli problémamegoldás, segítségnyújtás

Munkába állás: azonnal

Elvárt nyelvek ismerete: angol alapszint

Fizetési igény: megadása kötelező

Részleg

Szoftver ügyfélszolgálat

Elvárás

  • középfokú szoftverüzemeltetői vagy magasabb IT végzettség
  • adatbázis kezelés és SQL nyelv alapfokú ismerete
  • a pályázóknak a munkakör betöltéséhez sikeres írásbeli tesztet kell tenniük!
  • alapszintű angolnyelv-tudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Értékelt kvalitások

  • jó kommunikációs képesség
  • pozitív hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség, segítőkészség
  • adatbázis szerverek ismerete (FireBird, MSSQL)

Amit nyújtunk

  • kulturált, családias környezet
  • étkezési hozzájárulás (Erzsébet utalvány)
  • nyáron munkaidő kedvezmény
  • egyéb juttatások
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő