www.cvonline.hu

Szoftver / Hardver fejlesztőmérnök

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1048769

3D nyomtatók és ezzel összefüggő 3D technológiák fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég keres hardverfejlesztő mérnököt.
Feladatok:

  • Meglévő termékek alapos megismerése, azok továbbfejlesztése és dokumentációk karbantartása
  • Részvétel az új fejlesztésekben (Igények összegyűjtése és rendszerezése, specifikációk írása, hardver és szoftver implementáció,)
  • Hosszú életciklusú elektronikai termékek gondozása, hibák felderítése és kijavítása
  • Fejlesztési dokumentációk kezelése (specifikációk írása, gyártási, fejlesztői, integrációs dokumentációk elkészítése)
  • Hardver fejlesztés (kapcsolási rajz készítés, NYÁK terv készítés, prototípus áramkör összeszerelése, protípus áramkör felélesztése, tesztelése)
  • Firmware fejlesztés
  • Gyártásához, teszteléséhez szükséges segédeszközök (teszt firmware, PC segédprogramok) elkészítése
  • Gyártás támogatás

Elvárások:
  • Hardver közeli beállítottság
  • Hardverspecifikációk összeállítása
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése, bemérése és tesztelése
  • Szoftver követelmények, rendszertervek készítése
  • Rendszer szintű szemlélet (hardver és szoftver szempontból együttesen optimális megoldások alkalmazása)
  • Mikrokontroller architektúrák ismerete
  • Programozási nyelvek: C nyelv magabiztos ismerete, ARM assembly
  • Standard Unix/Linux fejlesztőeszközök (GCC, make, ld, stb.) ismerete
  • Verziókövető rendszer ismerete (GIT)
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, önállóság
  • Pontosság, határidők betartása
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Versenyképes javadalmazás, a teljesítmény elismerése
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás

Előnyök:
  • C++ tapasztalat
  • Képes együttműködni más területekkel, megérteni a különböző termékigényeket
  • Valamely HDL nyelv ismerete

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát és referencia munkáit a megadott email címre!

Kategória
IT / Informatika
Régió