www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Szoftver fejlesztő

Hozzáadva: 2017.04.28.
lejárt

A Swicon Zrt.

Nemzetközi informatikai eszközöket, szoftvereket forgalmazó és fejlesztő csapatába, budapesti munkavégzéssel

Szoftver fejlesztő

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport saját felhasználású szoftvereinek fejlesztése (webes applikációk fejlesztése)
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Szoftver bevezetésében, továbbfejlesztésben, termékfejlesztésben való részvétel, új ötletek megvalósítása
  • Javítási és módosítási javaslatok kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat PHP
  • .NET keretrendszer ismerete
  • HTML 5, CSS, javascript stabil tudás
  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Symphony, Laravel, SASS, LESS ismeret
  • Virtuális team-ben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos projektek
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes bérezés

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzával várjuk a E-mail cím megjelenítése címre!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
IT / Informatika
Régió