www.cvonline.hu

SZOFTVER FEJLESZTŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 840100

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!
Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Web / Desktop alkalmazások: tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hiba felderítés és javítás
  • Kapcsolattartás a termeléssel, és a többi támogató osztállyal
  • ISO/TS 16949 szabvány szabályainak és előírásainak ismerete, betartása és betartatása.

Elvárások:

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • C# / ASP.NET nyelvek magas szintű ismerete
  • SQL 2005/2008 magas szintű ismerete
  • Felhasznó szintű gondolkozás

Előnyt jelent:

  • Delphi; Visual Basic; PHP ismeret
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Elektronikai gyártási tapasztalat előny

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Somogy