www.cvonline.hu

Szoftver fejlesztő

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

(teljes munkaidős)

Kód: 2014-SE/B
Munkavégzés helye: Budapest, VI. Ker.
Kapcsolattartó:  Kovács Viktor

Cégünkről

A Noldus Information Technology 20 éve piacvezető a viselkedés kutatásban használt megoldások terén.  Képfeldolgozás, multimedia, jel analízis és egyéb, a viselkedés kutatás során használatos technikák a specialitásunk, melyet pszichológusok, biológusok, orvos kutatók, stb szerte a világon sikerrel használnak.Központunk a Hollandiai Wageningenben található, de irodáink vannak Észak Amerikában (Leesburg, Virginia), szerte Európában, sőt Kínában is.

A pozícióról

A budapesti fejlesztői részleg tagjaként feladata lesz új, kutatási adatokat gyűjtő, megjelenítő és kiértékelő szoftverek fejlesztése, napi kapcsolattartás a Holland R&D részleggel.

Feladatok

  • Követelmények analízise
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése
  • Implementáció  C++ vagy C# nyelven Microsoft Windows platformon
  • Az elkészült kód tesztelése

Mit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • pályakezdő, vagy max 2 év tapasztalattal rendelkezik
  • Az alábbiak közül egy vagy több ismerete: Microsoft Visual Studio .NET, C++, C#, MFC, STL, DirectX, Boost technológiák, Windows 7 és Windows 8 platform
  • Előny a multimédiás, video technológiák terén szerzett tapasztalat
  • Előny a  COM, UML and SCRUM ismerete
  • Elvárt a kreativitás, önálló munkavégzés képessége
  • Tárgyalóképes angol tudás írásban és szóban is

Mit kinálunk

  • Fiatalos, növekvő nemzetközi cég tagja lehet
  • Innovativ termékek fejlesztése
  • Kihívásokkal teli munka
  • Informális, rugalmas munkakörülmények
  • Kitünő lehetőségek a szakmai fejlődésre
  • Versenyképes juttatások:
  • Cafeteria rendszer
  • Profit részesedés
  • Rugalmas munkaidő

Elérhetőségeink

Amennyiben érdekli ez a pozíció, még ha nem is felel meg 100%-osan a fenti profilnak, lépjen kapcsolatba velünk, az alábbi email címen.

További információ honlapunkon: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő