www.cvonline.hu

Szoftver fejlesztő / programozó

  • A hirdetés 641 napja lejárt

Az EverLink Biztonságtechnikai Fejlesztő és Szolgáltató Kft. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Szoftver fejlesztő/programozó

Feladatok:

  • beléptető-, parkoló-, jegykiadó- és munkaidő-nyilvántartó rendszerek szoftver moduljainak fejlesztése és tesztelése
  • post-sales support a viszonteladók részére
  • szoftverek dokumentálása

Követelmények:

  • C++ programnyelv magas szintű ismerete
  • Windows programozási ismeretek
  • (My)SQL adatbázisok teljes körű ismerete
  • JAVA vagy Android programozási gyakorlat
  • Linux (Debian vagy Ubuntu) alapos ismerete
  • kifogástalan szakmai angol nyelvismeret

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • többéves programozói és programtervezői gyakorlat
  • leinformálható referenciák

Előnyök:

  • grafikus programok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • PHP, Javascript programozási ismeretek
  • gépi kódú programozási ismeretek és gyakorlat (Intel, ARM Cortex™ CPU, STM32, MCU)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • számítógépes grafikai programok ismerete (Adobe Creative Suite, Corel)
  • biztonságtechnikai rendszerek (beléptető, parkoló, behatolás-védelem, CCTV) ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját autó
  • számlaképesség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII., valamint a megrendelők és partnerek telephelyei főleg Budapesten és alkalmanként vidéken.

Amit kínálunk:

  • Kreatív és változatos munka motivált csapatban
  • Magas szintű gyakorlati tudást biztosító szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

A fejlesztési munkán kívül a sikeres jelentkező részt vehet a műszaki fejlesztésben és az EverLink rendszerek új szolgáltatásainak kialakításában és tervezésében is.

Önéletrajzát bérigény megjelöléssel és referenciákkal az alábbi -mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol